Wybierz Język

English French German Italian Portuguese Russian Serbian Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Social Media

Poleć znajomym

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Logowanie

Baza wiedzy
na temat grawerowania laserem itp
 
 

Każdy Klient, który zamierza kupić lub już zakupił ploter laserowy w naszej Firmie powinien posiadać podstawy wiedzy na temat eksploatacji ploterów laserowych. Powinien również znać ich ogólne możliwości, aby móc osiągnąć jak najwięcej korzyści z dokonanej inwestycji.

Laser, czyli ploter laserowy CO2 to maszyna o potężnym potencjale. Tylko od naszej znajomości tego urządzania, którą możemny nabyć szybko w procesie prób i testów, oraz od naszej fantazji zależy, jak wiele ciekawych produktów i usług wykonamy na naszej maszynie.

Reasumując, na wstępie warto sporo przeczytać i pooglądać. Ploter laserowy daje nam szanse ba obróbkę różnych materiałów pozwalającą natworzenie rzeczy, których normalnie nie dałoby się zrobić w amatorskich warunkach. Odpowiedni projekt w Corel Draw i możemy ze sklejki wyciąć fantastyczne pudełko drewniane z krawędziami grzebieniowymi umożliwiającywmi złożenie go w całość. Inny projekt zaowocuje pięknym zdobieniem produkowanego obuwia czy eleganckiej damskiej torebki.

Możemy przy pomocy lasera wyciąć napis z plexi. Możemy go wyciąć z drewna, sklejki, płyty pilśiowej, mdfu czy też tektury. Z plexi możemy rónież wyciąć i złożyć lub wygiąc na goraco w zalezności od projektu, ekspozytor sklepowy do prezentacji elektroniki takiej jak telefon komówrkowy czy biżuteria.

Przy użyciu plotera laserowego możemy zgrawerować warstwy lakieru pokjrywającego różne materiały w tym metal. Możemy wykonać grawer na anodowanym aluminium. Posiadając ploter laserowy możemy wygrawerować wzór na materiale typu polar. Możemy także wycinać w skórze, tkaninach, skórach syntetycznych. Tylko nasza wyobraźnia nas ogranicza!!!

Zachęcamy do przestudiowania naszej strony, ponieważ to może zdecydowanie pomóc Państwu w rozwijaniu Waszej oferty przy uzyciu ploterów zakupionych w naszej firmie.